Кольорові» перлинки групи №5!

Дітки  - «перлинки» групи №5  завжди в гарному настрої,  здорові, готові творити, працювати і допомагати, а все це завдяки КОЛЬОРУ!!
Ввіддаючи дитину з ранку в садочок , батьки хочуть ввечері забрати її додому усміхненою і здоровою. Тому в нашій групі ми багато уваги приділяємо здоровязбережувальним технологіям, зокрема кольоротерапії.
Кольоротерапія  – це метод психологічного лікування з метою розслаблення, зняття стресів, підняття настрою та тонусу за допомогою кольорів. Після наших занять у дитини завжди гарний настрій і здоровий психологічний стан.
Дитина повинна на протязі дня бачити яскраві кольори і сама обирати свій колір настрою( зокрема на заняттях з аплікації, ліплення, малювання). Кожна дитина  індивідуальна і має право на власний вибір. Тому наші «перлинки» повертаються додому завжди усміхненими  і  позитивними . А це найголовніше і найцінніше як для нас вихователів, так і для батьків.


Психотренінг «Політ на зеленій кульці»( Зелений колір  - заспокоює, врівноважує, допомагає відпочити очам, зняти нервове перенапруження, здатен вселяти надію, заспокійливо впливає на нервову систему.)Масаж стоп корисний всім малюкам без винятку для профілактики плоскостопості та формування склепінь стоп.Гімнастика на стільчиках з кольоровими м’ячами (дитина обирає колір м’яча власноруч )


Ігри з піском є ефективним засобом всебічного розвитку дітей у цілому і творчих здібностей зокрема.Психогімнастика дозволяє коректувати поведінку дитини і знімати емоційну напругу. У ній використовуються корисні ігри для дітей, що дозволяють зняти тривожність, агресію, напругу, вчать саморегуляції
Гра для дошкільників - засіб пізнання навколишнього. Граючи, він вивчає кольори, форму, властивості матеріалу, просторові відносини, числові відношення, вивчає рослини, тварин.