ТИЖДЕНЬ БЖД В ЗДО №36 «ДИВОГРАЙ»

Під час «Тижня БЖД»  в ДНЗ №36 «Дивограй» проведені тематичні заняття, бесіди,  ігри-драматизації, дидактичні,  сюжетно-рольові та рухливі ігри, в ході  яких вихователі знайомили дітей з правилами безпечної поведінки в природі,  в побуді, багато уваги приділили виробленню навичок правильних дій під час стихійних лих та надзвичайних ситуаціях.
 А 11 жовтня в наш заклад завітали рятувальники 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.
Пожежники ознайомили дітей із своєю професією та розповіли про основні завдання роботи. Також рятувальники нагадали малюкам про основні правила пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності.
Після навчальної бесіди вихованцям показали та розповіли про функції пожежного автомобіля. А на сам кінець, малюки змогли потримати у руках рятувальне обладнання та приміряти екіпірування.


ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ
Шановні батьки, управління ДСНС України та управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації звертаються до Вас з проханням не залишати дітей без нагляду та контролювати їхні розваги. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, правила поведінки на вулиці, дорогах і водоймах, під час користування пічним опаленням, електричними та газовими приладами, піротехнікою, побутовою хімією, ліками тощо. Періодично виділяйте декілька хвилин для відвертої розмови з дітьми, адже потім цей час вимірюватиметься ціною життя. Пам’ятайте, щоб неждана мить не стала початком великої  біди, потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації!